Home

Nieuws

  • Havenschap beoogd ontwikkelaar Logistiek Park Moerdijk

    De provincie Noord-Brabant, gemeente Moerdijk en het Havenschap Moerdijk hebben een akkoord op hoofdlijnen bereikt over de uitgangspunten voor de ontwikkeling Logistiek Park Moerdijk (LPM). Deze partijen vinden Havenschap Moerdijk de meest geschikte partij om het LPM te ontwikkelen, realiseren en beheren.

    16 mei 2012 | Lees verder

  • Binnenkort start verkoop nieuwbouw Oudlandsedijk in Noordhoek

    foto : Binnenkort start verkoop nieuwbouw Oudlandsedijk in Noordhoek

    Het project aan Noordhoeksedijk 12-14 in Noordhoek is een nieuwe fase ingegaan. Het bestemmingsplan voor deze woningbouwlocatie heeft tot 4 april ter inzage gelegen en is nu onherroepelijk. De verkoop van 5 starterswoningen, 2 hoekwoningen en 3 vrije kavels kan nu beginnen. Staal Makelaars start binnenkort met de verkoopprocedure. Afhankelijk van de verkoop kan in de loop van 2012 worden begonnen met de bouw van de woningen.

    16 mei 2012 | Lees verder

  • Aanmelden vrijwilligers en sportkampioenen Moerdijk 2012

    judoënde kinderen

    Op vrijdagavond 7 december 2012 houden gemeente Moerdijk en Vrijwilligerscentrale Surplus Welzijn de ‘Moerdijkse Feestavond’ voor vrijwilligers en sportkampioenen. De avond wordt gehouden in de theaterzaal van hotel/bar De Borgh, aan de IJshof 1 in Zevenbergen. Aanvang 19.00 uur.

    16 mei 2012 | Lees verder

  • Inwoners gezocht voor beoordelen openbare ruimte

    Burgerschouw in Willemstad in 2011

    Hoeveel zwerfvuil mag er op straat liggen? In welke mate moeten de bomen gesnoeid zijn? En welke eisen stellen we aan de bestrating? Voor al deze onderwerpen zijn normen vastgesteld door de gemeenteraad. Gemeente Moerdijk zoekt inwoners die de openbare ruimte in hun woonplaats willen beoordelen aan de hand van deze normen.

    16 mei 2012 | Lees verder