Zo kun je meedoen
Wil je meedenken over de energie van morgen in Klundert? Op deze pagina lees je hoe dat kan.
- Kom naar de volgende bijeenkomsten op 20, 25 en 28 februari. De bijeenkomsten op 20 en 28 februari zijn in de Niervaert en op 25 is de bijeenkomst in het Huis van de Wijk. Deze gaan over de energiebespaarbonnen uit de windmolens en over het proces naar de energie van morgen. Ook vind je hier informatie over beschikbare hulp, subsidies en leningen.
- Vul de vragenlijst in (vanaf 18 februari t/m 6 maart) over aardgasvrij wonen. Met je mening kunnen we op zoek naar een systeem dat past bij de wensen van de inwoners van Klundert. Je vindt de vragenlijst via de website van Moventem-Klundert of via de QR-code op de brief die je hebt ontvangen. Let op: je hebt de persoonlijke code nodig die op de brief vermeld is.
- Geef bij de vragenlijst aan dat je graag meedenkt over de resultaten en het vervolg. Als er genoeg aanmeldingen zijn, kan er een meedenkgroep worden opgezet.
Nu al iets doen?
Wilt al beginnen met het verbeteren van je huis? Heel goed! Dan wordt je huis comfortabeler en bespaar je geld op je gasrekening.
Kijk op ons energieloket bij ‘direct aan de slag’. Daar staan makkelijke energiebespaartips, een stappenplan voor aardgasvrij wonen, het verbeteren van je huis en informatie over subsidies en leningen.
Daarnaast is het een goed begin om een gratis lekcheck of energiescan aan te vragen bij Energiek Moerdijk.